UNIROL

Kim jesteśmy?

Firma UNIROL istnieje na rynku od 2001r. W skutek połączenia w firmą ROLMAX co nastąpiło w 2011r. zwiększyły się nasze aspiracje oraz możliwości w dążeniu do tworzenia doskonalszych systemów, nowych produktów i wdrażaniu nowatorskich technologii.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych osłon okiennych, systemów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Rolety na zamówienie, żaluzje i pozostałe systemy osłony okien

Jedną z naszych specjalności są rolety na wymiar i żaluzje na wymiar, które projektujemy i wykonujemy w taki sposób, żeby uzyskać jak najlepszy efekt funkcjonalny i wizualny niezależnie do powierzchni oraz kształtu otworu okiennego.

Przystępując do prac projektowych działamy w oparciu o precyzyjne pomiary otworów okiennych i przestrzeni balkonowych oraz tarasowych wykonane przez naszych specjalistów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że przygotowany przez nas system osłonowy będzie idealnie pasował i wzorowo funkcjonował w konkretnym zastosowaniu. Usługi montażu świadczymy zarówno w przypadku bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, jak i prostych systemów rolet kasetowych do wnętrz. To daje Naszym Klientom pewność, iż każdy system osłony okna zostanie zamontowany szybko i sprawnie, a co najważniejsze prawidłowo. Prawidłowy montaż systemu dekoracji i osłony okien ma kluczowe znaczenie dla jego dalszej bezawaryjnej eksploatacji.

Jeżeli jesteś zainteresowanych roletami na zamówienie lub żaluzjami na wymiar zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy UNIROL. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania z szerokiego wachlarza dostępnych produktów, tak systemów dedykowanych do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

sprawdź nasze realizacje

Gwarantujemy

Szybki montaż
Łatwy kontakt
Fachowy pomiar
Stały serwis

Referencje

Firma posiada zaplecze produkcyjne, gwarantuje jakość, niezawodność produktów oraz szybkość realizacji zleceń. Nasi kompetentni doradcy służą fachową radą w wyborze produkty/usługi odpowiadającej nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dowodem jakości naszych produktów i usług jest rzesza stałych zadowolonych klientów, która ciągle się powiększa.

20 lat na rynku

300+realizacji